Pomoc pro děti ohrožené domácím násilím

Konference

 

 

1.12.2020

Vážení přátelé, 

jak už jsme předesílali, na letošní odbornou konferenci Centra LOCIKA věnovanou tématu násilí v rodině v kontextu rozvodových sporů navazuje tento pátek online DISKUZNÍ PANEL s přednášejícími.
pátek, 4. prosince 2020 od 14.00, platforma ZOOM

Odborníci z řad psychologů, právníků a expertů na domácí násilí s vámi budou hovořit o tématu, zodpoví vaše dotazy. podělí se o svůj pohled a odhalí různorodost faktorů, které jsou pro odlišení rozvodových sporů x násilí v rodině klíčové.

Účast přislíbili:
JUDr. Kateřina Šimáčková, Ph.D.
Bc. Petra Wünschová
Mgr. Jana Levová
PhDr. Branislava Marvánová Vargová
Doc. PhDr. Oldřich Matoušek
JUDr. Lucie Hrdá
Doc. PhDr. Ludmila Čírtková, CSc., Dr. h. c.
Mgr. Kateřina Bělohlávková
Ing. Kamila Lindauerová

Vyplňte formulář nutný k účasti, zašlete své dotazy a obdržíte link na samotnou akci, díky kterému se budete moci v pátek přihlásit živě. Akce bude trvat maximálně do 16.00 a bude moderovaná. 

Nestačili jste ještě příspěvky z konference zhlédnout? Ještě máte čas, najdete je pod následujícím odkazem na našem youtube kanálu!

 

 

19.11.2020

Děti ohrožené rozvodem x domácím násilím.

Kdyby bylo vše normální, hovořila by k vám právě teď Petra Wünschová od řečnického pultíku v sále Ministerstva Vnitra. Konference běží letos v online světe, tak jako spousta jiných věcí, ale dovolte, abychom ji společně zahájili a to úvodním slovem ve videu.

Příspěvky jsou od této chvíle dostupné na našem youtube kanále: https://bit.ly/KonferenceCL2020

Nezapomeňte po shlédnutí vyplnit evaluační formulář: https://bit.ly/FormularKonferenceCL2020

Zanechte také pro přednášející své dotazy - v pátek 4. prosince od 14.00 budeme pokračovat stramovanou diskuzí k tématu, pokud se budete chtít zúčastnit, vyplňte na sebe ve formuláři kontakt.

Tímto považujeme 5. odbornou konferenci Centra LOCIKA za zahájenou, užijte si všechna videa, budeme rádi, když přispějeme k odborné diskuzi na toto důležité téma.

#KonferenceLocika

15.11.2020

 

Vážení přátelé/kolegové, 

i přes nepříznivou situaci jsme se rozhodli letošní tradiční odbornou konferenci Centra LOCIKA neodkládat. Naléhavost tématu nám to ani nedovoluje. Nicméně organizace bude vzhledem k situaci mírně netradiční, proto prosíme věnujte pozor následujícím informacím. 

 

O čem konference bude?

Letošní odborná konference Centra LOCIKA se věnuje tématu násilí v rodině v kontextu rozvodových sporů. Odborníci z řad psychologů, právníků a expertů na domácí násilí se podělí o svůj pohled na tuto problematiku a odhalí různorodost faktorů, které jsou pro odlišení rozvodových sporů x násilí v rodině klíčové. 

 

Jak to bude fungovat?

 

1. - předtočené příspěvky k tématu

Jsou k dispozici na youtube kanále Centra LOCIKA - https://bit.ly/KonferenceCL2020 dostupné příspěvky letošních přednášejících.

 

2. - diskuzní panel s vybranými přednášejícími

Dne 4.12. ve 14h hodin se uskuteční diskuzní panel s vybranými přednášejícími), ve kterém budete moci klást dotazy ke shlédnutým příspěvkům. K diskuznímu panelu se bude třeba přihlásit po předchozí registraci pod zaslaným odkazem. Další informace a postup k přihlášení uveřejníme již brzy.

 

pozvánka ke stažení zde

 

 

   Anotace příspěvků konference

   anotace ke stažení zde

 

  Medailonky přednášejících

   medailonky ke stažení zde