Pomoc pro děti ohrožené domácím násilím

Rodiče

Jak to funguje?

ZAČÁTEK SPOLUPRÁCE

Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem či osobně, na doporučení nebo i bez něj. Objednáme vás na konkrétní termín úvodní konzultace, která proběhne u nás v Centru, pro každého člena rodiny zvlášť.

MAPOVÁNÍ SITUACE RODINY

V průběhu 3 měsíců zmapujeme vaši rodinnou situaci, a po setkání s dalšími odborníky, kteří poskytují vaší rodině péči, navrhneme plán další spolupráce v Centru LOCIKA

POMOC VÁM ŠITÁ NA MÍRU

Na základě individuálního plánu vám a vašemu dítěti poskytneme péči vycházející z mapování potřeb vašeho dítěte a rodiny jako celku.

S KÝM SE U NÁS POTKÁTE

V našem centru pracují psychologové, terapeuti a sociální pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti domácího násilí i práce s dětmi a dospělými.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

V průběhu spolupráce s vámi jsme v kontaktu s dalšími odborníky či úřady, kteří jsou zapojeni do řešení vaší rodinné situace. Cílem je dobře sladit odbornou péči tak, aby odpovídala potřebám vašeho dítěte.

KAM SE MŮŽETE OBRACET SE SVÝMI DOTAZY

S jakýmikoliv dotazy či připomínkami se můžete obracet i anonymně na naše e-mailové, telefonické či FB kontakty. Na úvodní konzultaci je možné se objednat na telefonním čísle 734 441 233 či e-mailu info@centrumlocika.cz.

VŠECHNY SLUŽBY JSOU BEZPLATNÉ.

CHCETE PODAT STÍŽNOST?

Na kvalitu a způsob poskytování služby mohou podat stížnost všichni klienti (děti i rodiče). Stížnost může být vyjádřením nespokojenosti s kvalitou poskytované služby, s postupem pracovníka nebo vyjádřením nespokojenosti s tím, jak Centrum funguje. Postup pro podávání stížností najdete ZDE.